Четвер
25.04.2024
18:42
Пошук
Наше опитування
Що ви б хотіли тут побачити
Всього відповідей: 602
ЗНО 2010опитування
Який предмет на ЗНО 2010 ви здали найкраще
Всього відповідей: 759
Заробіток в неті
Цікавить реальний заробіток?
Тоді тобі саме сюди!!!!
Заходь по посиланню та отримуй
від 5 до 17$$$ за 1000 закачок.
Для цього переходь по посиланню

http://wm.letitbit.net/register.php?invite=
b88f69dd112fa020b05404868f41389b

Порада!!! Вибирай тариф TURBA!!!!!!!!
Якщо треба, то звертайся через ICQ.
Мій номер 626-218-652
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ЗАПОВІТ ДЛЯ ЗНО
ЗАПОВІТ УЧАСНИКА ЗНО

Як умру я на тім тесті,
То ви поховайте
Отак зразу між книжками
Ще й гімн заспівайте.
Щоб всі бланки і штрих-коди,
Пакети з ручками
Було видно, було чути,
Як ревуть думками.
Як винесуть з того тесту
Ще когось живого
Дайте йому зразу випить
Багато й міцного.
Щоб тримало те міцнеє
До завтра до ранку
Головою об стіл б"єтья
Нехай на сніданку.
Поховайте та вставайте
Тести всі спаліте
І вражою горілкю
Волю окропіте.
І мене в гульні великій,
В гульні вольній новій
Не забутьте спом'янути
Чаркою при слові!
Халавні webmoney
Вы можете получить WMR-бонус в размере 0,01-0,10 WMR на свой кошелек 1 раз в сутки

Кошелек
Код Защитный код

Обмен Webmoney

Block title
Форма входу
Онлайн радіо
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Корисні програми
Архів записів
Друзі сайту
Online Radio/TV
Про сайт
На даному сайті ви зможете знайти інформацію про ЗНО та ДПА, а також ви зможете знайти безкоштовні шпори та матеріали для навчання (крилаті фрази, приклади з літератури, що необхідні для написання творів), а також зможете поспілкуватися із бувалими людьми, що вже здавали ЗНО та ДПА.
Розкрутка сайту

Белый каталог сайтов

Украина онлайн
Tags...
Правила дорожнього руху 2010(2009) Теми для сайту vkontakte.ru скачати Безкоштовний інтернет 2010 скачати $$$Заробіток в інтернеті на файлооб Skype 5.5.0.124 Final (Rus/Portable Cities Euroinfo.com.ua - All information a hotels in ukraine Results shops Teams tickets. Тут ви знайдете всю інформ яка тільк
Ми рекомендуємо
секреты женского шашлыка
Анонс новой биржи копирайтинга eTxt.ru
Юридическая защита бизнеса от Мега-Интел
Полуфинальное противостояние №1!
http://game-plays.ru/
Крошки-литопсы. Чудеса маскировки
http://kino-2010.ru/post/soviet-movies/samaya-dlinnaya-solominka
Вторые блюда
как подобрать зимнюю резину для авто

Вітаю

ЗНО на носі, але питань не меншає

ЗНО на носі. Але запитань не меншає
Випускників одинадцятих класів цьогоріч на Кіровоградщині – трохи більше семи тисяч. Не всі вони візьмуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО), яке не є обов’язковим етапом у їхньому житті. Пройти тестування мають лише охочі вступити до вищих навчальних закладів. Таких на даний час в області – дев’ять тисяч (нинішні одинадцятикласники разом з випускниками минулих років). На абітурієнтів вищі навчальні заклади вже давно активно «полюють». Випускників бо шкіл буде набагато менше, аніж спроможні «проковтнути» ВНЗ. А нестача студентів – це реальна загроза скорочення посад викладачів.
Другого червня в Україні розпочнеться зовнішнє незалежне оцінювання. Як і в попередні роки, моніторинг його перебігу здійснюватимуть представники громадянської мережі «Опора», яка за підтримки Фонду «Відродження» розпочала реалізацію нового проекту «Інформаційна кампанія «Прозорий вступ-2010». Мета програми – широке оприлюднення особливостей цьогорічної вступної кампанії до вищих навчальних закладів. Під час її реалізації заплановано проведення «круглих столів», прес-конференцій, зустрічей з батьківськими комітетами та здійснення громадського спостереження за процесом тестування.
14 травня в міській раді в межах реалізації проекту відбувся «круглий стіл» «Особливості вступної кампанії до ВНЗ 2010 року: переваги й недоліки». Участь у ньому взяли регіональний координатор проекту Любов Лук’янцева, перший проректор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського Антоніна Кендюхова, відповідальна за тестування на Кіровоградщині, представники ЗМІ та громадськості.
Насамперед, Антоніна Анатоліївна високо оцінила співпрацю з членами громадських організацій під час інформаційних кампаній стосовно особливостей проведення ЗНО та їхню роль у недопущенні порушень при тестуваннях. А також вказала на те, що саме листи від громадських організацій у Міністерство освіти і науки України на початку року переконали освітянських чиновників не відміняти ЗНО, як це планували зробити в міністерстві.
Антоніна Кендюхова й Любов Лук’янцева повідомили, що нинішні випускники та інші особи, що мають намір розпочати штурм виші, під час ЗНО та вступної кампанії зіштовхнуться з низкою нововведень. Наприклад, кількість пунктів тестування порівняно з попереднім роком зменшено. У Кіровоградській області – із 39 до 25. Здійснено це задля звільнення колективів загальноосвітніх навчальних закладів від непритаманних їм турбот. Однак, запевнила перший проректор, це скорочення не позначиться негативно на тих, хто писатиме тести. Місця для пунктів тестування вибрано так, щоби кожен охочий пройти ЗНО мав подолати для його складання не більш як п’ятдесят кілометрів. Багатосесійність при складанні тестів (з обов’язкових предметів – української мови та літератури, а також на вибір – математики чи історії України) дасть змогу абітурієнтам вибрати зручний для цього день.
Нововведення, що стосуються вступної кампанії, учасники «круглого столу» визнали переважно дискусійними, а часом і такими, що суперечать основному завданню ЗНО – визначити рівень знань абітурієнтів і відкрити шлях до ВНЗ тим з них, які мають необхідну підготовку. Зокрема, дозволено приймати до участі в конкурсі сертифікатів абітурієнтів документи з кількістю балів з непрофільних предметів меншою 124 (за п’ятибальною системою це знання на рівні трійки – трійки з плюсом), однак кількість балів з профільних предметів має бути не нижчою 170. Матиме значення тепер і середній бал шкільного документа про повну загальну середню освіту (цей бал за широко вкоріненою в нашому суспільстві традицією у школі доволі легко можна буде «підкоригувати»). Але найдивніше нововведення – дозвіл Міністерства освіти і науки України брати участь у конкурсі сертифікатів абітурієнтів документам 2008 та 2009 років (чого немає в жодній з інших країн, де діють подібні до зовнішнього незалежного оцінювання системи). Тобто подавати дозволено сертифікат із зазначеним рівнем знань, який абітурієнт мав у минулі роки. Та хіба можна собі уявити, щоб раніше під час складання вступних іспитів до ВНЗ абітурієнт наполягав на виставленні йому тієї оцінки, яку він отримав, наприклад, торік чи позаторік (але не пройшов до ВНЗ за конкурсом)?
Згаданий наказ суперечить положенню про ЗНО, де вказано, що сертифікат діє протягом року з часу його отримання. Тобто виникає правова колізія, котру , як зазначила Антоніна Кендюхова, поки що ніяк не прокоментували спеціалісти Міносвіти. (До того ж електронна база даних щодо проходження абітурієнтами ЗНО містить лише інформацію про результати оцінювання минулого року. Не зрозуміло, яким чином можна буде задовольнити запит на отримання дублікатів сертифікатів, отриманих два чи три роки тому).
Отже, на підставі чого документи минулих років на конкурс сертифікатів братимуть члени приймальних комісій – не відомо. Що з безграмотних у правовому сенсі ініціатив чиновників вийде, покаже вже найближче майбутнє. Виникає підозра, що комусь дуже вже хочеться якомога більше туману напустити навколо зовнішнього незалежного оцінювання, а потім оголосити його неефективним.
Потішаться цьогоріч майбутні заочники: вони матимуть тепер змогу стати студентами без обов’язкового раніше і для них проходження зовнішнього незалежного оцінювання (хоча попередні роки засвідчили успішне написання більшою частиною з них завдань), вони складатимуть традиційні вступні іспити.
Позитивними видаються зміни у правилах вступу до ВНЗ, пов’язані з обмеженням подачі однією особою документів не більш ніж до п’яти вищих навчальних закладів за трьома професійними напрямками. Пільговики тепер зможуть стати студентами лише одного вишу – того, до якого вони принесуть оригінал своїх документів.
Учасники «круглого столу» висловили стурбованість пізнім завершенням основної сесії ЗНО – 23 червня. Антоніна Кендюхова запевнила, що картки інформаційної системи «Конкурс» Міністерства освіти і науки України з результатами зовнішнього незалежного оцінювання будуть доступними для перегляду вже на третій день після закінчення зовнішнього незалежного оцінювання – тобто 26 червня. Абітурієнт дізнається про свій бал і зможе швидко зорієнтуватися стосовно прохідного балу в тому чи іншому вищому навчальному закладі.